Dzień Sportu

Dzień Wiosny – Dniem Sportu
21 marca 2017 r. uczniowie ZS przystąpili do rywalizacji sportowej w ramach tegorocznego Dnia Sportu, powiązanego ze szkolnym Dniem Wiosny. Tego dnia młodzież musiała zmagać się z wieloma sportowymi wyzwaniami, które przygotowała dla nich pani Anna Ziółkowska. Były to min.: rzuty do kosza na czas, skok w dal, rzut woreczkiem do celu. Najwięcej śmiechu i szkolnej aktywności wywołało jednak przeciąganie liny, w które włączyli się nawet nasi kochani belfrzy. W końcowej klasyfikacji wyłoniliśmy zwycięzcę, którym została klasa III TR – GRATULUJEMY !!! Zasłużone II miejsce przypadło w udziale klasie II TŻ/TR. Natomiast na trzeciej pozycji znalazła się klasa II ZSZ. Jeszcze raz gratulujemy zarówno tym, którzy zajęli miejsca na podium, jak i reszcie naszej szkolnej społeczności, przede wszystkim wspaniałych humorów!!

DSC08279 DSC08296 DSC08322 DSC08339 DSC08344 DSC08381 DSC08390 DSC08409 DSC08410