Harmonogram zjazdów kursu R03

Harmonogram zjazdów kursu R03
Rok szkolny 2017/2018 Semestr II

 

Zjazd Termin Godzina Rodzaj zajęć Prowadzący
I 02.02.2018
Piątek
16:00 – 18:20

18:25-19:55

Działalność gospodarcza w pr. rol. – 3 h                     Produkcja zwierzęca-2h M.Śliwińska

G. Grubecka

03.02.2018
(sobota)
08:00 – 11:10 Produkcja roślinna – 4 h

 

P. Drużyński

 

11:15-12:45

12:50- 13:35

Technika w rol- 2 h

Bhp w rol – 1 h 

M. Sadowski

M.Sadowski

II

 

 

09.02.2018
(piątek)
16:00-18:20

18:25-20:45

Działalność gospodarcza w pr. rol. -3 h

Technika w rol.- 3 h

M. Śliwińska

M.Sadowski

 

III

 

 

 

02.03.2018
(piątek)
16:00-18:20 Produkcja zwierzęca- 3 h G.Grubecka
18:25-19:55 Technika w rol. -2 h M.Sadowski
03.03.2018
(sobota)
8:00-10:20

10:25-13:35

 Produkcja roślinna-3 h

Technika w rolnictwie -4 h

P.Drużyński

M.Sadowski

 

 

 

IV

 

 

 

 

 

09.03.2018 r.

(piątek)

 zajęć nie będzie  
10.03.2018
(sobota)
8:00-10:20

 

Działalność gospodarcza – 2 h M.Śliwińska
 

10:25-12:45

 

12:50-14:20

Technika w rolnictwie – 3h

Bhp – 2 h

M. Sadowski

M.Sadowski

V 16.03.2018
(piątek)
16:00- 20:40 Pracownia  produkcji  zwierzęcej/pracownia obsł.śr.tech. – 5 godz. H. Pawlińska

G.Grubecka

17.03.2018
(sobota)
    8:00-8:45

8:50 – 12:35

 

Działalność gospodarcza -1 h  Pracownia produkcji roślinnej/dział. gosp.  – 4 h M.Śliwińska      M. Śliwińska
     12:40-14:55 Bhp- 3 h M.Sadowski
VI 23.03.2018
(piątek)
16:00-17:30

17:35-20:23

Technika w rolnictwie-2 h

Pracownia obsł.śr.technicznych-3 h

M.Sadowski

G.Grubecka

24.03.2018
(sobota)
8:00-9:30

9:35-14:20

 

Produkcja roślinna – 2 h

Pracownia produkcji roślinnej/dział.gosp. -5 h

P.Drużyński

M.Śliwińska

VII

 

 

30.03.2018
(piątek)
zajęć nie będzie
 

 

VIII

 

 

 

 

 

 

IX

 

 

 

 

 

 

 

X

06.04.2018
(piątek)
16:00-17:30

17:35-19:50

 

Produkcja roślinna – 2 h

Działalność gospodarcza – 3 h

P.Drużyński

M.Śliwińska

07.04.2018
(sobota)
8:00- 11:10

11:15-12:45


12:50-13:35

Produkcja zwierzęca-4 h

technika w rol.-2 h

Bhp – 2

G.Grubecka

M.Sadowski

M.Sadowski

13.04.2018
(piątek)
16:00-20:35 Pracownia z
obsługi środków technicznych/pracownia produkcji roślinnej
– 5 godz.
G.Grubecka

M.Śliwińska

14.04.2018

(sobota)

8:00-9:30 Produkcja roślinna – 2 h P.Drużyński
9:35-11:05

11:10-12:40

Technika w rol – 3 h

Bhp – 3 h

M.Sadowski

M.Sadowski

20.04.2018
(piątek)
16:00-17:30

17:35-18:20

18:25-19:55

Produkcja roślinna – 2 h

Technika w rol- 1h

Bhp – 2 h

P.Drużyński

M.Sadowski

M.Sadowski

 

 

 

XI

21.04.2018
(sobota)
8:00-9:30

9:40-14:20

 

Dział. gosp. – 2 h          Pracownia  produkcji zwierzęcej – 5 godz./obsł.śr.tech. M.Śliwińska  H.Pawlińska

G.Grubecka

27.04.2018
(piątek)
16:00-20:25 Pracownia produkcji roślinnej/dział gosp. -5 h M.Śliwińska
 

 

 

 

XII

 

 

 

 

XIII

28.04.2018
(sobota)
8:00-11:10

11:15-12:45

Produkcja zwierzęca – 4 h  Produkcja roślinna – 2 h G.Grubecka P.Drużyński
11.05.2018
(piątek)
16:00 – 17:35
17:40-20:05
Produkcja zwierzęca – 5 h G.Grubecka
12.05.2018
(sobota)
8:00-8:45

8:50-9:35

9:40-14:30

Technika w rol. – 1 h          Bhp – 1 h                  Pracownia prod.roślinnej – 5 h M.Sadowski

M.Sadowski

M.Śliwińska

18.05.2018
(piątek)
16:00 – 17:30
17:35 – 19:55
Produkcja zwierzęca – 5 h G.Grubecka
 

 

 

 

XIV

 

 

 

 

 

 

 

XV

19.05.2018
(sobota)
8:00-10:25

10:30-14:10

Produkcja roślinna – 3 h

Pracownia pr. roślinnej i dział.gosp.- 4

P.Drużyński

M.Śliwińska

25.05.2018
(piątek)
16:00 – 17:30
17:35 – 19:55
Produkcja zwierzęca – 5 h G.Grubecka
26.05.2018
(sobota)
8:00-9:30

9:35- 14:15

Działalność gospodarcza -2 h     Pracownia produkcji roślinnej i dział.gosp.-5 h            M.Śliwińska      M. Śliwińska
01.06.2018
(piątek)
16:00 – 17:30
17:35 – 19:55
Technika w rol. – 3 h


Bhp – 2 h    

M.Sadowski

 

M.Sadowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XVI

02.06.2018
(sobota)
8:00-9:30

9:35- 10:20 10:30-15:10

Produkcja zwierzęca – 2 h

Dział. gosp./ zaliczenie – 1 h Pracownia produkcji roślinnej/obsługa środków technicznych – 5 godz./zaliczenie

 

G.Grubecka       M. Śliwińska

G.Grubecka/

M.Śliwińska

08.06.2018
(piątek)
16:00 – 17:30

 

Produkcja zwierzęca -2 h /zaliczenie               G.Grubecka
17:40 – 20:05 Pracownia produkcji zwierzęcej – 3 godz./zaliczenie H.Pawlińska
 09.06.2018 r.

(sobota)

 

8:00-9:30

9:40-10:25

 

10:30-12:10

 

technika w rolnictwie – 3 h /zaliczenie

Technika w rol – 1 h

Produkcja roślinna – 2 h /zaliczenie

M.Sadowski M.Sadowski

P. Drużyński

XVII

 

 

 

15.06.2018r.

(piątek)

16:00 – 16:45


16:50 – 17:35

 

17:40-19:45

 

Działalność gospodarcza –  1h                                Technika w rol- 1 h

Bhp – 3 h

M.Śliwińska M.Sadowski

M.Sadowski

 16.06.2018 r.

(sobota)

8:00-10:25

10:30-13:00

13:05-13:50

 

Produkcja zwierzęca- 3 h

Technika w rol – 3 h

Bhp –  1 h/zaliczenie

 

G.Grubecka

M.Sadowski

XVIII  22.06.2018 r.

(piątek)

16:00-16:45

16:50-18:20

18:25- 19:55

Prod. zwierzęca – 1 h      BHP – 2 h

Dział.gosp. – 2 h

G.Grubecka

M.Sadowski

M.Śliwińska

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *