Nowe auto w Zespole Szkół w Dobrzyniu nad Wisłą

Od 1 marca br. Zespół Szkół w Dobrzyniu nad Wisłą dzięki przychylności organu prowadzącego szkołę, czyli Starostwu Powiatowemu w Lipnie, może cieszyć się nowym środkiem transportu. Uczniowie technikum będą nim dojeżdżać na zajęcia praktyczne, na praktyki zawodowe do pracodawców oraz na konkursy, olimpiady i zawody sportowe.  Uroczyste przekazanie volkswagena placówce odbyło się z udziałem dyrekcji, pracowników i uczniów szkoły oraz Pana Starosty Krzysztofa Baranowskiego. Przekazujący na ręce Pani Dyrektor Katarzynie Piątkowskiej kluczyki do auta Starosta Powiatu Lipnowskiego życzył bezpiecznej eksploatacji busa i szerokiej drogi,
w każdej czekającej go trasie.

Pobrana klatka 1 Pobrana klatka 4

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *