Studniówka 2019

Dobrzyński ZS hucznie rozpoczął ferie zimowe. 12 stycznia br. przyszli maturzyści i zaproszeni przez nich goście bawili się w Gościńcu Orbaś na corocznej studniówce.

Bal otworzyła dyrektor szkoły p. Katarzyna Piątkowska. Nie zabrakło też ciepłych słów z ust wychowawczyni klasy maturalnej p. Anny Ziółkowskiej oraz przedstawicieli rodziców i organu prowadzącego placówkę, czyli Starostwa Powiatowego w Lipnie. W jego imieniu powodzenia na maturalnym egzaminie życzył dobrzyńskim uczniom radny powiatu – p. Ryszard Dobieszewski. Młodzież dziękowała wszystkim, dzięki którym ten bal mógł się odbyć, pięknymi słowami i kwiatami.

Po uroczystym polonezie przyszedł czas i na inne rytmy. Radości i zabawie nie było końca do białego rana! Przekonajcie się sami, jak bawili się dobrzyńscy maturzyści.