Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Wakacje się zakończyły. Pierwszego września wróciliśmy do szkoły. Nasza społeczność spotkała się w sali gimnastycznej, gdzie odbyła się uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego. Pani dyrektor Katarzyna Piątkowska powitała wszystkich zaproszonych gości , nauczycieli i uczniów. Szczególnie gorąco uczniów klasy
pierwszej. Poinformowała również wszystkich, że uczennica Joanna Gachewicz otrzymała stypendim Prezesa Rady Ministrów. Miłym akcentem uroczystości było wręczenie przez przedstawiciela starosty lipnowskiego, Panią Kazimierę Kwiatkowską decyzji o przyznaniu stypendiów Zarządu Rady Powiatu Lipnowskiego. Otrzymały je dwie uczennice: Wioleta Górska oraz Sandra Suwalska. Nastepnie uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami klas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *