Wielki sukces na XII Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Zabytki naszego regionu”

Wielki sukces na XII Wojewódzkim Konkursie Historycznym „Zabytki naszego regionu”
10 września w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Miłości i Pokoju Pani Kujaw w Markowicach koło Inowrocławia zorganizowano wojewódzkie obchody Europejskich Dni Dziedzictwa „Gdzie Duch spotyka się z przeszłością”.
W ramach uroczystości ogłoszono wyniki XII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego ”Zabytki naszego regionu”. Tegoroczna edycja tego prestiżowego przedsięwzięcia, organizowanego przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego, odbyła się pod hasłem „Kapliczki i krzyże, przydrożne i przykościelne” i cieszyła się wyjątkowym zainteresowaniem. Do konkursu zgłoszono 135 prac z blisko 40. szkół naszego województwa.
Z radością i dumą informujemy, że uczeń naszej szkoły Bartosz Piątkowski , wspierany przez nauczycieli Pawła Śliwińskiego i Piotra Drużyńskiego , został podwójnym laureatem konkursu. W kategorii fotografii zdobył nagrodę „Grand Prix”, a za opracowanie historyczne otrzymał III nagrodę.

SONY DSC

SONY DSC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *