XIII Sympozjum Naukowe Zespołu Szkół w Dobrzyniu nad Wisłą „Jasne i ciemne strony Internetu- nieuczesanych myśli kilka”

Dnia 25.10.2017 r. w ZS odbędzie się tradycyjne, XIII( już!), Sympozjum Naukowe pt. Jasne i ciemne strony Internetu. „Formy rozmów” na zadany temat są bardzo urozmaicone począwszy od ciekawych prelekcji, prezentacji aż po spektakle w wykonaniu uczniów jak i nauczycieli z zaprzyjaźnionych szkół podstawowych. Poza tym imprezie towarzyszyć będzie konkurs młodych talentów i praca w grupach warsztatowych, podczas której uczniowie będą mogli aktywnie spędzić czas i sprawdzić swoje umiejętności (w wybranych przez siebie dziedzinach). Po tych zmaganiach zapewniamy odpoczynek i relaks podczas występu kabaretu Weźrzesz.

Zapraszamy wszystkich gości, dyrekcje, uczniów wraz z opiekunami z zaproszonych szkół podstawowych.

Program Sympozjum

Jasne i ciemne strony Internetu  – nieuczesanych myśli kilka

XIII  Sympozjum Naukowe

Zespołu Szkół w Dobrzyniu nad Wisłą

Środa, 25 października 2017r.

930       Rejestracja uczestników

1000     Otwarcie Sympozjum – spektakl profilaktyczny  pt. „Internet to nie wszystko” przygotowany
przez  młodzież  Zespołu  Szkół  z  gościnnym udziałem  uczniów  Szkoły Podstawowej w Wielgiem

1030     Wystąpienie Dyrektora Szkoły oraz zaproszonych gości